• وکلای ایرانی ائمه علیهم السلامآخرین خبر با عنوان ، وکلای ایرانی ائمه علیهم السلام در 17 ساعت قبل منتشر شده است .
 • یکشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
  »   اخبار و اطلاعیه ها, یادداشت روز  »   همایش شیرخوارگان حسینی در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد/تصاویر
  335 بازدید
  ۱۶ تیر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۸:۳۲

  همایش شیرخوارگان حسینی در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد/تصاویر

  مراسم شور شیرخوارگان حسینی یکی از عظیم‌ترین اجتماع مادران و شیرخوارگان حسینی در روز پنجم محرم‌ الحرام در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی بیت الزهرا(س)، این مراسم از جمله برنامه‌های بزرگداشت روز جهانی حضرت علی اصغر (ع)، است. ماهیت این حرکت واقع‌گویی حادثه عاشوراست، آن هم با نقطه عطف و محوریت شهادت حضرت علی اصغر (ع)؛ در این مراسم قصه یک اتفاق بزرگ که در ۱۰۰۰ سال پیش اتفاق افتاده است با مداحی بانوی سریال مختارنامه و با لالایی خوانی زیبای این بانوی مداح و با شور و سوز فراوان برای مردم با حضور مادران و نوزادان با زبان احساس و عاطفه بازگو شد.

  مادران با حضور در این مراسم نوزادان‌شان را با لباس سبز – به عنوان نماد پرچم علوی – و با پیشانی‌بندهای یا حسین ، یا علی اصغر و یا صاحب‌الزمان(عج) نذر قیام صاحب‌الزمان(عج) کرده و فرزندان خود را با فرهنگ مهدوی بزرگ می‌کنند.

  این مراسم در فضایی معنوی همراه با نوحه‌خوانی و عزاداری برگزار شد.

  معرفی حضرت علی اصغر(ع) به جهان سند بی‌گناهی امام حسین(ع) است و هدف مادران همراه با نوزادان‌شان در این مراسم آگاهی‌بخشی به جهان در این زمینه بوده است.

  بیت الزهراء (س) اندیمشک اخبار و اطلاعیه ها  , یادداشت روز

  خیلی اوقات ما آدم ها خودمان را مستحق می دانیم که درباره نتیجه و سرانجام آدم ها، اینکه عاقبت بخیر می شوند یا نه، بهشتی هستند یا جهنمی به راحتی قضاوت کنیم و حکم نهایی را صادر کنیم و این...
  به عبارت دیگر می توان از سرنوشت و سیر آفرینش انسان این گونه فهمید که انسان تنها آفریده شده و تنها از دنیا می رود و با دانستن این واقعیت، او باید کاری کند که حداقل برای آن لحظات تنهایی...

  بیت الزهراء (س) اندیمشک

  یک دیدگاه برای همایش شیرخوارگان حسینی در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد/تصاویر

  1. +1

   ممنون و تشکر از زحمات شبانه روزی شما

  پاسخ دهید

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.