• گزارش تصویری مراسم قرائت قرآن – ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۶آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری مراسم قرائت قرآن – ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۶ در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
  »   اخبار و اطلاعیه ها, یادداشت روز  »   همایش شیرخوارگان حسینی در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد/تصاویر
  438 بازدید
  ۱۶ تیر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۸:۳۲

  همایش شیرخوارگان حسینی در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد/تصاویر

  مراسم شور شیرخوارگان حسینی یکی از عظیم‌ترین اجتماع مادران و شیرخوارگان حسینی در روز پنجم محرم‌ الحرام در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی بیت الزهرا(س)، این مراسم از جمله برنامه‌های بزرگداشت روز جهانی حضرت علی اصغر (ع)، است. ماهیت این حرکت واقع‌گویی حادثه عاشوراست، آن هم با نقطه عطف و محوریت شهادت حضرت علی اصغر (ع)؛ در این مراسم قصه یک اتفاق بزرگ که در ۱۰۰۰ سال پیش اتفاق افتاده است با مداحی بانوی سریال مختارنامه و با لالایی خوانی زیبای این بانوی مداح و با شور و سوز فراوان برای مردم با حضور مادران و نوزادان با زبان احساس و عاطفه بازگو شد.

  مادران با حضور در این مراسم نوزادان‌شان را با لباس سبز – به عنوان نماد پرچم علوی – و با پیشانی‌بندهای یا حسین ، یا علی اصغر و یا صاحب‌الزمان(عج) نذر قیام صاحب‌الزمان(عج) کرده و فرزندان خود را با فرهنگ مهدوی بزرگ می‌کنند.

  این مراسم در فضایی معنوی همراه با نوحه‌خوانی و عزاداری برگزار شد.

  معرفی حضرت علی اصغر(ع) به جهان سند بی‌گناهی امام حسین(ع) است و هدف مادران همراه با نوزادان‌شان در این مراسم آگاهی‌بخشی به جهان در این زمینه بوده است.

  بیت الزهراء (س) اندیمشک اخبار و اطلاعیه ها  , یادداشت روز

  حـضـرت صـادق (ع ) فـرمـود: هـمـانـا بـراى خـداى عـزوجـل در شـب سه ساعت است و در روز سه ساعت كه خود را در آن تمجيد كند، پس نخستين سـاعـتـهـا از روز آن ساعت است كه خورشيد در جانب مشرق باشد...
  حفظ عفاف و حجاب در این دو دین الهی، به هر دو قشر زن و مرد توصیه شده است و هریک در این مسیر، تکالیف ویژه خود را دارند؛ تکالیفی که جدای از حفظ عفت خودشان، به حفظ عفت همسرشان و جامعه...
  جزوه ی دوستی در اسلام اگر دوستان خوبی دارید که مایلید آنها همیشه کنار خود نگه دارید، این نکات را رعایت کنید. 1- به دوستان قدیمی بیشتر وفا کنید. اگر هر چیزی نو و جدید آن نیکو باشد، دوست، تنها چیزی است...

  بیت الزهراء (س) اندیمشک

  یک دیدگاه برای همایش شیرخوارگان حسینی در بیت الزهرا (س) اندیمشک برگزار شد/تصاویر

  1. +1

   ممنون و تشکر از زحمات شبانه روزی شما

  پاسخ دهید

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.